Mobil Hizmet

Whether you’re using them for recreation, to build an aerial service
business, or to integrate UAS into your existing business or
organization

Mobil Hizmeti Keşfet

Peki mobil markalama işlemi hangi parçalarda yapılması uygundur?

– Gelemeyecek kadar büyük olan parçalarınız için parça 300-400 kg dahi olsa hacim olarak çok yer kaplıyorsa ve taşınması külfet oluşturuyorsa.

– Parça ağırlığı normalde kolaylıkla taşınabilecek ağırlığında, 1-2 kg olsa da adet olarak çok olduğu için toplamda çok ağır olan ve Taşımak için forklift ve nakliye ihtiyaç duyulan parçalarda.

– Hassas olup taşıma sırasında zarar görmesinden endişelendiğiniz parçalarınızda eğer adetleri fazlaysa taşınma sırasında korunmasını sağlamak zorlaşır.

– Teknoloji olarak olabilir ya da tasarım olarak olabilir, Sizin için çok özel olup başkasının görmesini istemediğiniz ürünleriniz üzerine markalama yaptırmak için.

– Getir götür zaman kaybını istemediğiniz için, çalışanınızın zaman kaybına sebep olmaması için mobil markalama daha ekonomik bir seçenektir.


İstediğiniz zaman çağırabilir ve 48 saat içinde markalama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Adete ve markalama alanına bağlı olarak bu işlem genellikle 2 saat ile 8 saat arasında sürmektedir. Adetleriniz çoksa 2-3 gün sabahtan akşama çalışma yapabiliriz. Numune çalışması yaptırmak ve fiyatlar hakkında bilgi almak için arayın.